MFR01SF9101A10
MFR.Part #
MFR01SF9101A10
JLCPCB Part #
C108632
Description
1W 350V 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS