PRS5045-100MT
MFR.Part #
PRS5045-100MT
JLCPCB Part #
C107557
Package
SMD,5x5mm
Description
10uH 2.1A 2.35A 85.8mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS