PRS4026-3R3MT
MFR.Part #
PRS4026-3R3MT
JLCPCB Part #
C107543
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 1.8A 3.3uH 48.1mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS