CI1608B1R5K
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
CI1608B1R5K
JLCPCB Part #
C107506
Package
0603
Description
1.5uH 25mA 35@10MHz 55MHz 800mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS