SMCJ75CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMCJ75CA
JLCPCB Part #
C10247
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 5uA 75V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS