MP2474K27D5R8LC
MFR.Part #
MP2474K27D5R8LC
JLCPCB Part #
C105839
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 470nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS