PRS6020-330MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PRS6020-330MT
JLCPCB Part #
C105676
Package
SMD,6x6mm
Description
33uH 390mΩ 840mA 950mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS