SMDRH104R-471MT
MFR.Part #
SMDRH104R-471MT
JLCPCB Part #
C10147
Package
SMD,10.4x10.3mm
Description
1.476Ω 470uH 590mA 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.4x10.3mm Power Inductors ROHS