BZT52B4V3S
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B4V3S
JLCPCB Part #
C968128
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 4.21V~4.39V 4.3V 5uA@1V 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS