CQ01WMF1004TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ01WMF1004TEE
JLCPCB Part #
C966896
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS