CQ02WGF4021TCE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- CQ02WGF4021TCE
- JLCPCB Part #
- C966790
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS