CQ02WGF9762TCE
MFR.Part #
CQ02WGF9762TCE
JLCPCB Part #
C966712
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS