CQ02WGJ0105TCE
MFR.Part #
CQ02WGJ0105TCE
JLCPCB Part #
C966709
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS