CQ05W8F8661T5E
MFR.Part #
CQ05W8F8661T5E
JLCPCB Part #
C966530
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS