CQ05W8J082JT5E
MFR.Part #
CQ05W8J082JT5E
JLCPCB Part #
C966503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS