CQ1007F1202T4E
MFR.Part #
CQ1007F1202T4E
JLCPCB Part #
C966294
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS