CQ1007F2401T4E
MFR.Part #
CQ1007F2401T4E
JLCPCB Part #
C966282
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS