CQ1007F7502T4E
MFR.Part #
CQ1007F7502T4E
JLCPCB Part #
C966254
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS