CQ121WF300JT4E
MFR.Part #
CQ121WF300JT4E
JLCPCB Part #
C966239
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS