CQ121WJ0105T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0105T4E
JLCPCB Part #
C966223
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS