CQ121WJ0161T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0161T4E
JLCPCB Part #
C966218
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS