AS0707J0220T5E
MFR.Part #
AS0707J0220T5E
JLCPCB Part #
C966015
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS