AS101AJ022JT4E
MFR.Part #
AS101AJ022JT4E
JLCPCB Part #
C965979
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.2Ω 400V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS