AS122WJ0621T4E
MFR.Part #
AS122WJ0621T4E
JLCPCB Part #
C965919
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS