NQ01WMJ0133TEE
MFR.Part #
NQ01WMJ0133TEE
JLCPCB Part #
C965341
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS