NQ01WMJ0562TEE
MFR.Part #
NQ01WMJ0562TEE
JLCPCB Part #
C965305
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS