NQ02WGJ0390TCE
MFR.Part #
NQ02WGJ0390TCE
JLCPCB Part #
C965201
Description
-55℃~+155℃ 100V 39Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS