NQ1007F300JT4E
MFR.Part #
NQ1007F300JT4E
JLCPCB Part #
C964972
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS