NQ121WJ0101T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0101T4E
JLCPCB Part #
C964961
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS