FHW0603UC018GST
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FHW0603UC018GST
JLCPCB Part #
C962236
Package
0603
Description
170mΩ 18nH 700mA Wirewound Inductor ±2% 0603 Power Inductors ROHS