ELXZ350EC3681MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXZ350EC3681MK20S
JLCPCB Part #
C961265
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 20mm 35V 38mΩ 5mm 680uF 7000hrs@105℃ 996mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS