EKYB350ELL222MM20S
MFR.Part #
EKYB350ELL222MM20S
JLCPCB Part #
C961214
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 2.25A@120Hz 21mΩ 2200uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS