EKYA350ELL272ML25S
MFR.Part #
EKYA350ELL272ML25S
JLCPCB Part #
C961189
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2.1975A@120Hz 21mΩ 25mm 2700uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS