2010W2F200KT4E
MFR.Part #
2010W2F200KT4E
JLCPCB Part #
C99964
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS