TM1622-LQFP52
Extended
Manufacturer
TM(Shenzhen Titan Micro Elec)
MFR.Part #
TM1622-LQFP52
JLCPCB Part #
C99470
Package
LQFP-52(14x14)
Description
-20℃~+85℃ 1/4 100uA 1uA 2.4V~5.2V 32kHz 32x8 bit LQFP-52(14x14) LCD Drivers ROHS