MBR30100CT
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
MBR30100CT
JLCPCB Part #
C99006
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 1V@15A 250A 30A TO-220 Schottky Diodes ROHS