VHF201209HR18JT
MFR.Part #
VHF201209HR18JT
JLCPCB Part #
C99002
Description
1.8Ω 13@50MHz 180nH 300mA 500MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS