VHF201209H39NJT
MFR.Part #
VHF201209H39NJT
JLCPCB Part #
C98994
Description
1.1GHz 15@100MHz 300mA 39nH 700mΩ Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS