VHF201209H18NJT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- VHF201209H18NJT
- JLCPCB Part #
- C98990
- Package
- 0805
- Description
- 1.6GHz 15@100MHz 18nH 300mA 450mΩ Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS