VHF201209H10NJT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VHF201209H10NJT
JLCPCB Part #
C98987
Package
0805
Description
10nH 15@100MHz 2.2GHz 300mA 300mΩ Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS