MBR20200CT
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
MBR20200CT
JLCPCB Part #
C98949
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@200V 150A 1V@10A 200V 20A TO-220 Schottky Diodes ROHS