URB2412YMD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2412YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369768
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 11.8mm 12V 15W 1600uF 25.4mm 25.4mm 250kHz 80mVp-p 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS