NCR-25KR-52-750R
MFR.Part #
NCR-25KR-52-750R
JLCPCB Part #
C19607952
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 750Ω Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS