AT0603CRD07133RL
MFR.Part #
AT0603CRD07133RL
JLCPCB Part #
C2143522
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS