SCR1206J12K
MFR.Part #
SCR1206J12K
JLCPCB Part #
C5140190
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS