PMR100HZPJU9L0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
PMR100HZPJU9L0
JLCPCB Part #
C4118808
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 9mΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS