ERJ-P06D2322V
MFR.Part #
ERJ-P06D2322V
JLCPCB Part #
C3998759
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS