RN732ATTD1322F10
MFR.Part #
RN732ATTD1322F10
JLCPCB Part #
C4308724
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS