CR1812F39R0E04Z
MFR.Part #
CR1812F39R0E04Z
JLCPCB Part #
C174709
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS