APS0530M1R0A
MFR.Part #
APS0530M1R0A
JLCPCB Part #
C47327181
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
11.12A 13.8mΩ 1uH 8.6A ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS